Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ратнівському районі науковці досліджуватимуть стан заповідних лісів
У Ратнівському районі науковці досліджуватимуть стан заповідних лісів

У Маневицькому районі науковці досліджуватимуть стан заповідних лісів

11:40 01.08.2019
718

На Волині розпочалася робота з виявлення особливо цінних для збереження лісових територій.

Група науковців проводить дослідження в лісових господарствах Прип’ятського Полісся з метою виявлення ділянок природних недоторканих лісів та надання наукових обґрунтувань щодо подальших необхідних заходів з їх охорони та збереження, – повідомляють у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Роботу проводять в рамках міжнародного природоохоронного проекту «Полісся – дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших у Європі природних районів», який на території України впроваджується Українським товариством охорони птахів у співпраці з Франкфуртським зоологічним товариством (Німеччина).

Про перші кроки та плани заходів йшлося під час робочої зустрічі за участю першого заступника начальника управління Руслана Войцеховського, начальника відділу лісового господарства Бориса Бабеляса, керівника проекту Ольги Яремченко та експертів з лісівничих питань Миколи Чернявського, Василя Мочана та заступника директора з наукової роботи національного природного парку «Прип’ять-Стохід» Михайла Химина.

Проводитимуться дослідження у лісових масивах трьох адміністративних районів нашої області – Маневицькому, Любешівському та Ратнівському.

Як зазначила Ольга Яремченко, завданнями проекту є ідентифікація природних ділянок високої природоохоронної цінності та в подальшому – включення їх до природно-заповідного фонду.

Для природно-заповідних територій області (національного природного парку «Прип’ять-Стохід», Черемського природного заповідника) розроблятимуться Менеджмент-плани, спрямовані на підвищення ефективності їх природоохоронної діяльності.

Читайте також: Лісівники Маневиччини дали актуальні поради любителям тихого полювання

Довідково:

Міжнародний проект «Полісся – дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших регіонів дикої природи Європи» впроваджується з січня цього року на українській і білоруській частині Прип’ятського Полісся. Реалізується у партнерстві з Франкфуртським зооологічним товариством. Є частиною Програми вразливих ландшафтів (ELP), якою управляє Кембриджська природоохоронна ініціатива за фінансової підтримки фундації «Аркадія» – благодійний фонд Пітера Болдвіна та Лісбет Раузин.

Головна мета проекту – підвищити природоохоронний статус проектного регіону та забезпечити стале збереження особливо цінних природних середовищ Прип’ятського Полісся (За матеріалами прес-служби ВОУЛМГ).

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 грудня
Сьогодні
Вчора
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
29.11.2019
28.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин