Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тетяна Самчук
Тетяна Самчук

Тетяна Самчук – кандидатка у депутати Камінь-Каширської районної ради

13:07 14.10.2020
1219

У Маневичах Тетяну Самчук знає чимало людей. Мудра лікарка та управліниця у 2018 році очолила маневицьку «первинку».

– Тетяно Миколаївно, скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили йти «в політику»?

– Ставши керівником Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, зрозуміла, що медичним працівникам для вирішення нагальних питань охорони здоров'я необхідно бути почутими в органах влади.

– Які питання Ви найперше відстоюватиме?

– Всі, що стосуватимуться розвитку Маневицької ОТГ. Медицина торкається всіх нас, вона важлива складова благополуччя й комфорту людей, проте невіддільна від освіти, економіки та інших сфер життєдіяльності громади. Буду відстоювати інтереси жителів в розрізі усіх питань.

– Що Ви вважаєте своїм найбільшим здобутком на посаді директора Маневичцького районного центру медико-первинної санітарної допомоги?

– Те, що в нашій «первинці» досягнута фінансова стабільність, є кошти на розвиток підприємства, збережено кадровий потенціал та робочі місця для людей. Вже більше пів року, як боромося із викликами пандемії коронавірусу, і вважаю, що медичні працівники підприємства роблять усе для її подолання.

– Кілька слів про себе: де ви народились, навчались, працювали, яка у Вас сім’я?

– Я народилася у Маневичах в сім'ї лікаря та інженера. Закінчила Чернівецький медичний інститут й працювала лікарем акушером-гінекологом Маневицької центральної районної лікарні. Три роки була заступником головного лікаря по дитинству та рододопомозі МЦРЛ і вже два роки, як займаю посаду директора КП «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Заміжня, маю сина – студента Буковинського державного медичного університету.


– Завдяки чому Ви досягли кар’єрного росту?

– Саморозвитку, цілеспрямованості і участі в різних проєктах.

– Що про Вас ніхто не знає?

– Зважаючи на умови праці, мало хто знає про нас, лікарів, як про людей. Ніхто і не здогадався б, що у роки студентства я була чемпіонкою із самбо та дзюдо, срібною призеркою всесоюзних змагань із самбо між фармацевтичними та медичними вишами, але в цьому є мій характер.

– Що для Вас найважливіше в роботі?

– В кожній ситуації залишатися людиною й поважати інших людей. ніщо так не ціниться, як людське життя, так навчали мене батьки і це визначило мене в обранні професії. Моє життєве кредо – незважаючи ні на що постійно йти вперед, творячи добрі справи.

Ми, як лікарі, завжди, не забуваючи минулого, працюємо з реаліями сьогодення на майбутнє. Сподіваюся, що багато хорошого для нашого краю і наших людей вдасться зробити разом із командою «За майбутнє».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Вчора
22.10.2020
21.10.2020
20.10.2020
19.10.2020
18.10.2020